Svatební šaty

Sortiment salonu představuje několik stovek modelů svatebních šatů světových značek. Nové modely každý rok vybíráme z nejnovějších kolekcí společností sídlících v centrech svatební módy-ve Francii, Španělsku, Anglii. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat ty nejlepší a nejkrásnější zrovna pro Vás. Na návštěvu našeho salónu se nemusíte objednávat, ale raději to nevěstám doporučujeme, úprava šatů přesně na Vaší postavu je zdarma. 

Pro inspiraci si níže můžete prohlédnout malou část našeho sortimentu. K dispozici máme šaty v běžných i nadměrných velikostech, v klasických i netradičních barvách, jednoduché, bohatě zdobené či nejluxusnější modely pro náročné nevěsty.

Nově je možné si Vaše vysněné svatební šaty od značky AIRE BARCELONA nebo od značek ze skupiny THE SPOSA GROUP i zakoupit, u dodavatele je pro Vás objednáme v konkrétní velikosti a šaty pak budou již jen Vaše. Po doručení Vám samozřejmě pomůžeme s případnými úpravami. U nás v salonu najdete od každé značky několik modelů k inspiraci, katalogy AIRE BARCELONY a kompletní kolekce pak naleznete na níže uvedených odkazech: www.airebarcelona.com  a  www.thesposagroup.com.

Těšíme se na Vaši návštěvu.​

Fotografie v plném rozlišení zobrazíte po otevření galerie stisknutím          v levém horním rohu obrazovky.